ЗАТ «Галичина» підтримуватиме розвиток молочних господарств Львівщини

«Ми вели переговори і готуємося до підписання меморандуму про співпрацю із ЗАТ «Галичина» щодо участі компанії у підтримці розвитку молочних господарств Львівщини, які мають чотири і більше корів», – повідомив 12 серпня під час прес-конференції заступник голови Львівської облдержадміністрації Ярослав Панюра.

Я.Панюра повідомив, що компанія розглядає можливість відшкодування вартості холодильного обладнання та часткового відшкодування вартості доїльного обладнання, засобів профілактики для таких господарств. «На сьогодні важливо досягнути стійкої якості молока», - зазначив Я.Панюра.

За його словами, планується, що молоко з цих господарств реалізуватиметься підприємству за ціною 3 грн за літр, що удвічі вище від мінімальної, за якою молоко реалізується в області зараз. «Компанія зацікавлена в тому, щоб отримувати достатні обсяги якісного молока. Такі заходи за прогнозами додадуть їй для переробки 24 тонни молока на добу. Компанія переробляє 300 тонн молока на добу», - зазначив Я.Панюра.

За інформацією заступника голови Львівської облдержадміністрації, на Львівщині діє 398 молочних господарств, де є чотири і більше корів.

У 2009 році такі господарства отримували по 500 грн на утримання кожної корови. Загалом у бюджеті було закладено 500 тис. грн на цю програму. У цьому році суму збільшено до 1 млн грн.