Завод «Галичина» не заплатив селянам з Дрогобиччини за молоко

Радехівський завод молочних виробів «Галичина» не розрахувався за збір молока у низці сіл Дрогобицького району. Не повернувши людям кошти за продукцію, працівники заводу просто не з'являються у селах Дрогобиччини. Про це сьогодні, 28 квітня, під час засідання сесії Львівської обласної ради повідомив депутат Михайло Задорожний – передає ZAXID.NET.

За його словами, завод «Галичина» заборгував людям десятки тисяч гривень за молоко. Наприклад, в селі Дорошів заборгованість сягає 20 тис. грн, а в селі Волошин - 30 тис. грн. Задорожний заявив, що завод не розрахувався не лише за молоко, але має також борг перед людьми, які працювали в приймальних пунктах та за оренду приміщень.

«Заборгованість іде з жовтня 2014 року і тепер вони покинули ці села та пішли в інші збирати молоко», - сказав Задорожний.

Як повідомив ZAXID.NET директор по заготівлі сировини «Галичини» Іван Щепанкевич, компанія поверне селянам кошти за молоко в цьому році. За його словами, заборгованість виникла через втрати компанії на сході України.

Як повідомляв «Діловий портал», підконтрольний Ігорю Єремєєву Торговий дім «Західна молочна група» об’єдналися з «Галичиною», власниками якої є львівські підприємці Андрій Король, Сергій Гібай та Юрій Ложкін. Партнери створили спільну компанію «Бросмонт Холдінгс Лімітед» (Кіпр), яка є мажоритарним акціонером обох підприємств.