Ви є тут

«ГОЛОСИ» – про соціальну відповідальність мовою кіно

В Україні знято перший документальний фільм, що висвітлює кращий досвід впровадження концепції соціальної відповідальності бізнесу (СВБ) українськими компаніями.

В документальному фільмі «Голоси» Спільнота «Соціально Відповідальний Бізнес» та студія «Сталий розвиток» за фінансовою підтримкою Посольства США в Україні вперше на одному екрані зібрали провідних гравців вітчизняного ринку, які продемонстрували для своїх колег власні методичні підходи та надали практичні поради з управління СВБ.

Фільм демонструє шість прикладів вдалої інтеграції концепції соціальної відповідальності в діяльність компаній. Компанія «Систем Кепітал Менеджмент», ЗАТ «Крафт Фудз Україна», Група Компаній «Фокстрот», ПАТ «Концерн Галнафтогаз», ТОВ «Міжнародний автомобільний холдинг «Атлант-М» – демонструють на практиці, що успішний бізнес в Україні керується найкращими світовими стандартами ведення бізнесу, які значною мірою розширюють уявлення про успішний бізнес – виходячи поза суто фінансові показники.

Європейські експерти з управління змінами, стратегічного, інноваційного менеджменту та сталого розвитку - суспільні діячі, представники уряду та бізнес-освіти – розважають над проблематикою втілення бізнесом концепції сталого розвитку в європейському та світовому контексті.

Режисер - Євгенія Тамонтьева

Спільнота «Соціально Відповідальний Бізнес» та студія «Сталий розвиток» висловлюють подяку офісу Глобального договору ООН в Україні та ИД «Коммерсантъ-Украина» за допомогу в організації зйомок європейських експертів.

Всім, хто зацікавлений взяти участь у презентації або отримати копію фільму, прохання писати п. Євгенії Тамонтьєвій на адресу
srozvitok@gmail.com