Понад 68 млн грн.Roshen інвестував у соціальні проекти у першому півріччі 2019р.

ROSHEN займає активну соціальну позицію і сприяє розбудові стабільного й успішного суспільства.Корпорація реалізує масштабні та системні благодійні і соціально-культурні проекти. На разі, Корпорація реалізує близько 10 соціальних проектів.

У діяльності ROSHEN знаходять відображення практично всі 17 позицій Цілей сталого розвитку. Соціальна політика корпорації значною мірою орієнтована на досягнення цих глобальних цілей, але ми особливо зосереджені на тих сферах, де, на наш погляд, ми можемо зробити по-справжньому вагомий внесок у загальну справу.

Так, за 6 місяців 2019 року Корпорація витратила 11 млн грн. на благодійну допомогу в сфері охорони здоров’я. В цьому напрямку Корпорація реалізує проекти в Інституті раку, Інституті серця, ОХМАДИТі та міській дитячій лікарні в Кременчуці.

У 2015 році Корпорація ROSHEN  ініціювала масштабний проект благодійної допомоги у сфері охорони здоров’я та підтримувала Національну дитячу спеціалізовану лікарню “ОХМАТДИТ”, Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, Національний інститут раку, Інститут серця МОЗ України та Кременчуцьку міську дитячу лікарню.

Бюджет  масштабного проекту благодійної допомоги Roshen в сфері охорони здоров'я, розпочатого ще у 2015 році, склав вже понад 100 млн грн.

В 2019 році в ОХМАДИТі реконструйовано електрощитову. В Кременчуцькій міській дитячій лікарні відкрито нове стерилізаційне відділення та лабораторію. Нове стерилізаційне відділення та лабораторія повністю оснащені сучасним обладнанням, меблями і підготовлені до початку роботи для забезпечення повної потреби лікарні. Встановлено нові ліфти.

В рамках розширення проекту благодійної допомоги в сфері охорони здоров'я ROSHEN розпочала співпрацю з Національним інститутом раку. Корпорація вже ROSHEN відремонтувала та обладнала приміщення, призначене для аферезу (забору) стовбурових клітин (для трансплантації кісткового мозку) та донорських тромбоцитів та розпочала масштабний проект капітального ремонту відділення онкогематології та створення відділення трансплантації кісткового мозку.

На Сталий розвиток міст та спільнот у першому півріччі цього року Корпорація направила 26,1 млн.

До проектів напряму входять – модернізація Черкаськоського зопарку, підтримка фонтану у Вінниці, встановлення сезонних ковзанок, спортивно-ігрові майданчики та інше.

В цьому році Roshen завершив соціальний проект встановлення та підтримки  раніше встановлених у містах по всій території України спортивно-ігрових майданчиків та востаннє провів ремонтні роботи.  Проект розпочато в 2005 році і з того часу було встановлено та передано територіальним громадам близько 80 майданчиків. Не зважаючи на те, що всі ігрові майданчики були передані у комунальну власність, ROSHEN регулярно займався підтримкою технічного стану цих ігрових майданчиків: перед початком сезону проводився ремонт,  а за потреби і заміна пошкоджених конструкцій.

Допомога військовим  за період січень – червень 2019 р. склала 31,7 млн грн

Кондитерська корпорація ROSHEN у 2014 році розпочала програму «Підтримай українську армію», в рамках якої систематично реалізовує благодійні проекти.

Плідна співпраця з благодійними фондами і проектами має на меті допомогти як військовим, які з честю та гідністю захищають суверенітет української держави, родинам воїнів, так і переселенцям, які внаслідок бойових дій були змушені покинути свої домівки

У військовій частині в Калинівці, що на Вінниччині, відбулося урочисте відкриття будинку для військовослужбовців. В будинку два під’їзди на 16 квартир загальною площею 1200 квадратних метрів. Усі квартири мебльовані шафами та шафами-купе в кожній кімнаті та прихожій, кухонними гарнітурами з вбудованою технікою GORENJE, до складу якої входять електричні варочна поверхня, духовка, посудомийна машина та витяжка.  Також кожна квартири укомплектована холодильником. Санвузли обладнані всією сантехнікою, бойлерами на 80-100 л., пральними машинами, дзеркалами і навіть тримачами туалетного.

Нагадаємо, що Кондитерська Корпорація Roshen виплатила 1, 167  млрд грн.  податків та зборів до бюджету України у першому півріччі 2019 року.