Завдяки проведеній модернізації Кролевецький КХП заощадив майже 700 тисяч гривень

Державна продовольчо-зернова корпорація України продовжує роботу з підвищення ефективності підприємств, що входять до її складу. Так, завдяки впровадженню проекту з модернізації систем енергопостачання на філії «Кролевецький комбінат хлібопродуктів» вдалось на 23% зменшити витрати на електроенергію. Про це повідомив директор департаменту елеваторної діяльності та реалізації готової продукції ПАТ «ДПЗКУ» Геннадій Гордієнко.

«Наприкінці минулого року за рахунок капітальних інвестицій на підприємстві завершений проект з модернізації систем енергопостачання. Завдяки цьому з 1 січня комбінат сплачує за електроенергію за тарифами 1 класу енергоспоживання, тобто на 23% менше, ніж раніше. Це дозволило тільки за січень при сплаті за спожиту електроенергію заощадити 675 тисяч гривень», - розповів директор департаменту.

За його словами, до цього часу підприємство сплачувало за електроенергію по 2 класу енергоспоживання. На сьогоднішній день різниця в тарифікації електроенергії за тарифами 1 та 2 класу складає 0,56 грн. за 1 кВт.

«Це зменшує собівартість переробки 1 тонни зерна практично на 60 гривень. Така дельта – вагомий економічний аргумент у формуванні конкурентоспроможної ціни на нашу продукцію як для внутрішнього, так і зовнішнього ринку», - додав Геннадій Гордієнко.