Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки розвиває співпрацю з компанією DataArt

9 лютого 2017 року у ХХІХ корпусі Національного університету «Львівська політехніка» відбулось відкриття навчальної лабораторії «Інтернет речей», обладнаної компанією DataArt.

Лабораторію організовано та оснащено найсучаснішим обладнанням завдяки співпраці кафедри програмного забезпечення Львівської політехніки з міжнародною компанією DataArt, головою львівського офісу якої, до речі, є випускник кафедри Валерій Волков.

Новостворена лабораторія Інтернету речей забезпечена всім необхідним обладнанням, у ній студенти кафедри програмного забезпечення, які навчаються за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення», отримуватимуть ґрунтовні знання та навички програмування, тестування та створення систем Інтернету речей під час вивчення таких дисциплін як «Архітектура комп’ютера», «Програмування в Інтернет», «Програмування для мобільних платформ», «Основи програмування вбудованих систем», «Основи Інтернету речей», «Програмування мікроконтролерів» тощо.

Крім того, у вільний від занять час лабораторію використовуватимуть для проведення засідань гуртка Internet-of-Things під керівництвом старшого викладача кафедри Романа Гаська.