Допомога від Укрсоцбанку для вихованців львівського притулку

Укрсоцбанк подарував вихованцям львівського обласного притулку настільний футбол. Футбольний стіл співробітники банку встановили у будівлі притулку за адресою м. Львів, вул. Левандівська, 17-в.

"Банк допомагає цьому притулку вже доволі давно. Ми часто беремо його вихованців з собою на екскурсії, влаштовуємо дітям майстер-класи та допомагаємо з внутрішніми ініціативами, – зауважив начальник управління логістики Укрсоцбанку у Західному регіоні Олександр Теслер. –  З моменту заснування притулку у 1996 році соціальний захист тут отримали близько 6000 дітей. Його співробітники роблять дуже важливу для суспільства річ – піклуються про наших дітей. І нам приємно, що ми можемо їм у цьому допомогти".

Нагадаємо, у минулому році співробітники Укрсоцбанку у Львові проводили для вихованців притулку кулінарні майстер-класи, допомагали прибирати територію притулку та садити квіти.

Окрім дитячого притулку у Львові, Укрсоцбанк допомагає й іншим дитячим будинкам в Україні. Зокрема, у минулому році співробітники банку допомагали дитячим будинкам, підопічним благодійного фонду "Благомай" у рамках благодійної ініціативи "Фабрика чудес".

Дата:
28.03.2017
Компанія:
Регіон:
Істотні питання: