UKRSIBBANK та STARTUP.NETWORK запустили конкурс стартапів «Час відростити ріг» з призовим фондом $ 10 000

"Час відростити ріг" - кодова назва Всеукраїнської серії Битв Стартапів, яку організовують Startup.Network і UKRSIBBANK для українських IT- та фінтехкомпаній.

«Битви» креативних команд відбудуться у Києві, Черкасах, Львові, Запоріжжі, Дніпрі, Одесі, Харкові, Івано-Франківську, Вінниці та Миколаєві. Перші «пошуки єдинорога» стартують у  Києві - 25 травня.

Наприкінці серпня переможці інвестиційних перегонів зберуться на Фіналі у Києві, де будуть змагатися за головний приз - $10 000, які надасть UKRSIBBANK BNP Paribas найактивнішій та креативній команді.

"UKRSIBBANK BNP Paribas Group обслуговує 15% українських IT-компаній. Наша мета - допомагати їм рухатися уперед для досягнення все більшого успіху. Ми впевнені, що талановиті підприємці, як ніхто інший, заслуговують отримати всі можливості, щоб їх ідеї були помічені і гідно  оцінені. Ми хочемо дати можливість таким підприємцям реалізувати свої ідеї і знайти інвесторів для подальшого активного розвитку бізнесу", - зазначив заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Участь у відбірковому турі і у Фіналі Битви стартапів "Час відростити ріг" абсолютно безкоштовне, але тільки для команд, які успішно пройдуть попередній відбір.

Переможцем битви у кожному місті стане тільки одна команда, яка набере найбільшу кількість балів за результатами голосування експертної ради. Саме цей проект і вийде до фіналу серії Битв Стартапів «Час відростити ріг».

"Це вже не перша наша співпраця з UKRSIBBANK BNP Paribas Group. У листопаді минулого року ми проводили спільну Битву Стартапів у Черкасах, і результати перевершили всі наші очікування. Серія Битв Стартапів "Час відростити ріг" покликана стати логічним продовженням цього продуктивного партнерства. Ми об'єднуємо зусилля з метою підтримки перспективних підприємців, які розвивають IT- та Фінтех-стартапи, і надання їм інвестицій", - говорить СЕО Startup.Network Олександр Сорока.

Щоб взяти участь в Битві Стартапів, необхідно зареєструвати стартап, заповнити анкету і дочекатися результатів від експертної ради Startup.Network. Прийом заявок вже відкритий.