Благодійність від IT-компанія "ЕПАМ Системз" замість корпоративу

Український форум благодійників повідомляє, що IT-компанія "ЕПАМ Системз" другий рік поспіль надає благодійну допомогу для облаштування регіональних лікарень. Нещодавно разом з Всеукраїнським благодійним фондом "Крона" закупили і передали у пологовий будинок м. Ніжин Чернігівської області монітор пацієнта, інфузійний насос, сухожарову шафу для стерилізації інструментів, установку для фототерапії, матрасики з підігрівом для виходжування новонароджених малюків.

Всього обладнання на 125 тисяч грн. У Ніжинському міському пологовому будинку в середньому в рік народжується близько 470 малюків. Більше сотні діток потребують невідкладної допомоги у відділенні інтенсивної терапії новонароджених. Передане обладнання слугуватиме не лише для порятунку маленьких життів, а й допомагає у виходжуванні діток, щоб у подальшому вони розвивались фізично і розумово здоровими.

Акціонери і співробітники компанії відмовились від витрат на корпоративні святкування і вирішили направити ці кошти на благодійність. У минулому році "ЕПАМ Системз" передав ВБФ "Крона" 1,1 млн. грн., на які придбали обладнання для Білокуракинської районної лікарні Луганської області, зробили ремонт в Новоайдарській санаторній школі-інтернаті, допомогли у відновленні сільської школи у Трьохізбенці на Луганщині.