DLA Piper ініціює впровадження стандартів документації ISDA в Україні

DLA Piper в Україні увійшла до складу ініціаторів, що сприятимуть впровадженню стандартної локальної документації для операцій з позабіржовими деривативами. Впровадження Генеральної угоди дозволить українським підприємствам використовувати деривативи на місцевому ринку та покращити можливості управління власними ризиками та капіталом. Про це повідомляє Європейська Бізнес Асоціація.

Розробкою проекту Генеральної угоди буде займатися окрема робоча група, до складу якої увійшли Дмитро Пшеничнюк, старший юрист DLA Piper в Україні та Олександр Курдидик, Партнер та керівник практики фінанси та проекти DLA Piper в Україні. Під час першої зустрічі, учасники робочої групи обговорили різноманітні види фінансових інструментів та операцій, які необхідні національному ринку та загальну стратегію запровадження локальної деривативної документації в Україні.

Разом з DLA Piper, до складу робочої групи входять українські топ-банки Сітібанк, ПриватБанк, Альфа-Банк, ОТП Банк, інвестиційні компанії Dragon Capital, Concord Capital, Інвестиційний капітал Україна, Універ Капітал, агрохолдинги Кернел та Успіх, а також представники Національного депозитарію та розрахункового центру.

Ініціювали створення робочої групи – Професійна Асоціація учасників ринків капіталу та деривативів та Громадська організація "ACI Ukraine".

Наступним кроком стане опитування ринку з метою визначення концепції та формування структури документації.