У Львові стартував благодійний проект «ІТ-Школяр» від SoftServe

Наприкінці квітня 2017 року Благодійний фонд «Відкриті очі» компанії SoftServe за ініціативи співробітників запустив проект «ІТ-Школяр. Львів». Спільно з «Центром Опіки Сиріт» до проекту залучили 13 дітей з львівських та обласних шкіл-інтернатів та дитячих будинків сімейного типу.

Мета проекту – сформувати у дітей уявлення про сферу інформаційних технологій, навчити основам програмування, розкрити їхні здібності у цій сфері, що у майбутньому допоможе дітям прийняти усвідомлене рішення про вибір освіти та професії. «ІТ-Школяр» уже впродовж трьох років успішно функціонує в Івано-Франківському офісі компанії SoftServe та відтепер географія проекту розширилася на Львів.

«Навчальний курс почався з візиту учнів до головного офісу SoftServe. Там вони поспілкувалися зі співробітниками, дізналися, як працює ІТ-компанія зсередини, які продукти та рішення створює. Термін навчання першої групи у Львові – 2 місяці, заняття відбуваються 2-3 рази на тиждень за участі працівників-волонтерів, які проводять ці заняття з дітьми – розповідає Оксана Костів, координатор проекту, співробітник SoftServe. –  Навчальна програма передбачає вивчення основ HTML, СSS, Java Script та тестування програмного забезпечення. Крім того, наші волонтери-викладачі навчають дітей м’яким навичкам – ефективне управління часом, презентація проектів та робота в команді. Зараз завершується перший місяць навчання і діти підуть на канікули, а ближче до осені ми продовжимо заняття. Найуспішніші діти отримають змогу безкоштовно навчатись на курсах англійської мови, а також отримають сертифікат ІТ-Академії SoftServe, що засвідчить рівень засвоєних ними знань».

Нагадаємо, що розвиток ІТ-освіти є одним з пріоритетних у КСВ-стратегії SoftServe. Дізнатися про попередні проекти корпоративної соціальної відповідальності компанії можна у Соціальному звіті, опублікованому нещодавно.