PwC Україна визнана однією з кращих фірм року з надання послуг у сферах оподаткування і трансфертного ціноутворення

PwC Україна визнана «Однією з кращих фірм року з надання послуг у сферах оподаткування і трансфертного ціноутворення» за версією міжнародної премії European Tax Awards 2017, яка щороку організовується фаховим довідником International Tax Review. 18 травня 2017 року в готелі Savoy (Лондон) відбулася урочиста церемонія  нагородження топових консалтингових фірм, які впродовж минулого року успішно впровадили інноваційні клієнтські рішення та продукти.

Дослідження, яке відоме своєю неупередженістю та зваженим підходом визначення ключових гравців ринку консалтингу, високо оцінило внесок команд практик оподаткування та трансфертного ціноутворення PwC Україна у досягнення бізнес-цілей клієнтів фірми, а також позитивні відгуки клієнтів і колег по ринку.

В’ячеслав Власов, партнер PwC Україна, зазначив:

«Отримане визнання, безумовно, є результатом кропіткої роботи кожного члена нашої команди впродовж останніх декількох років задля досягнення успіху нашими клієнтами та нашою країною.

Ми активно інвестували наш час і спрямовували зусилля на поліпшення ділового та податкового клімату нашої країни. Ми й надалі готові інвестувати наші ресурси, аби зробити ринок України прозорим, конкурентоспроможним і привабливим для інвесторів. Ми сприяємо налагоджуванню ефективного діалогу між урядом України і діловою спільнотою, допомагаючи окреслити і розв’язати проблемні питання у сфері оподаткування; а також представляємо інтереси членів великих бізнес-асоціацій в Україні, допомагаючи уряду в розробці нових податкових ініціатив.

Починаючи з 2016 року наша податкова команда ініціює заходи, спрямовані на  підвищення обізнаності українських компаній щодо глобальних та європейських тенденцій у сфері оподаткування. Метою такої  допомогти є своєчасна підготовка бізнесу, який зростає на міжнародному рівні, до сучасних викликів і вимог - прозорості, відповідальності, комплаєнсу.

Цього року наша команда зосередилася на просуванні на українському ринку ідей BEPS і FATCA, які в нашій країні поки що не закріплені законодавчо. Спираючись на наш попередній успішний досвід залучення до розробки місцевого законодавства в сфері трансфертного ціноутворення (ТЦ) та надання ТЦ послуг нашим клієнтам, наразі ми заохочуємо бізнес та податкові органи наслідувати передову практику країн Центральної та Східної Європи щодо можливостей укладання угод про попереднє ціноутворення. Ми поставили перед собою завдання найближчим часом вивести ТЦ практику в Україні на якісно новий рівень».

The European Tax Awards – церемонія визнання провідних міжнародних податкових фахівців з усієї Європи, яка організовується щороку починаючи з 2005.

Практика із оподаткування PwC Україна складається із 120 фахівців, які спеціалізуються на наданні податкових послуг українським та міжнародним компаніям, а також установам державного сектору. Наш підхід до вирішення податкових питань носить комплексний характер і охоплює всі етапи процесу оподаткування - від розробки ідей та їхньої реалізації до планування наступних етапів, поєднуючи досвід фінансових, податкових та юридичних фахівців.