«Кредобанк» подарував комп’ютерний клас зі швидкісним Інтернетом Нижанковицькому професійному ліцею

«Кредобанк» подарував Нижанковицькому професійному ліцею (Старосамбірський р-н, Львівська область) новий комп’ютерний клас з 7 ноутбуків, а також профінансував підключення ліцею до швидкісного оптичного Інтернету. Презентація подарунка відбулася 20 червня під час дня відкритих дверей у ліцеї.

Благодійний проект облаштування комп’ютерного класу у Нижанковицькому професійному ліцеї став логічним продовженням акції «Миколай без кордонів», що відбулася 28 грудня 2016 року за підтримки «Кредобанку». Тоді з польського Перемишля до українських Нижанкович прибув перший за 22 роки поїзд з подарунками для українських та польських дітей, зібраних волонтерами польської організації Linia102.Pl. Поїзд приїхав колією європейського стандарту Перемишль-Нижанковичі-Хирів, яка не використовувалася з 1994 року та була відновлена з боку Польщі зусиллями добровольців у листопаді 2016 року.

«Під час акції «Миколай без кордонів», ми в «Кредобанку» побачили в Нижанковичах амбітних людей, які хочуть щось змінити у своєму житті, та вирішили зробити добру справу для цього селища. Вибір було зроблено на користь Нижанковицького професійного ліцею, який розташований за 50 метрів від українсько-польського кордону, але не мав якісного Інтернету. На нашу думку, у ХХІ столітті комп’ютери є основним інструментом для отримання якісної освіти, а без швидкісного Інтернету сучасна школа не може існувати, тому й обрали саме такий подарунок», - говорить Дам’ян Раґан, перший заступник голови правління ПАТ «Кредобанк».

Нижанковицький професійний ліцей, розташований на лінії державного кордону між Україною та Польщею, готує фахівців робітничих спеціальностей – кухарів, кравців перукарів, водіїв, столярів та різьбярів по дереву. Зараз у ліцеї навчаються 440 учнів переважно з Старосамбірського району Львівщини. Подарунок від «Кредобанку» дозволить ліцею відновити підготовку фахівців за спеціальністю «оператор комп’ютерного набору – асистент керівника», на яку ліцей має ліцензію.