72 співробітника SoftServe стали донорами крові

Другий рік поспіль співробітники SoftServe, однієї з найбільших ІТ-компаній України, долучилися до Всесвітнього дня донора крові, що традиційно відзначається 14 червня.

Цього року всі українські офіси компанії – у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську та Чернівцях – взяли участь у волонтерській ініціативі. Загалом донорами крові стало 72 співробітника компанії. Зібрані 28 л крові допоможуть врятувати десятки життів. У Львові 11 л крові передали дитячій клінічній лікарні «Охматдит», у Києві – Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова, у решті міст – до обласних станцій переливання крові.

«Я вважаю, що стати донором крові – це один з найпростіших способів допомогти людям, які цього потребують. Особливо в Україні, де донорство, на жаль, не дуже поширене. Це реально може врятувати чиєсь життя і якщо компанія організовує такі ініціативи, я з радістю долучаюся»  – розповідає співробітниця SoftServe Христина Бортник, яка стала донором крові вже другий рік поспіль.

«День донора проходить у нашій компанії вже вдруге, – говорить CSR менеджер SoftServe Ксенія Романюта. – Усе що нам потрібно зробити – це поінформувати колег про те, коли відбудеться подія, та, якщо є така можливість, забезпечити процедуру забору крові безпосередньо в офісі. У таких випадках залученість колег вища. Ми нараховуємо додатковий вихідний день усім, хто став донором крові, а також стараємося подбати про колег та зробити невеличкий сувенір на пам’ять кожному з наших волонтерів».

Як глобальна компанія, SoftServe впроваджує свої соціальні ініціативи й у закордонних офісах компанії. Зокрема, цього року День донора також відбудеться у Софії (Болгарія) та Остіні (США).