Відповідальність бізнесу, що рятує життя: шполянська лікарня отримала від LNZ Group сучасний реанімобіль

Сучасний реанімобіль, устаткований новітнім обладнанням, поповнив автопарк Шполянської центральної районної лікарні. Такий подарунок, вартістю у понад 2,5 млн. гривень, до Дня медика зробила шполянам компанія LNZ Group.

- Автомобіль оснащено найсучаснішим устаткуванням, і він, переконаний, допоможе врятувати не одне людське життя. І хоча він буде закріпленний за реанімаційним відділенням, його послугами користуватимуться всі, хто цього потребуватиме,- зазначає завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Шполянської ЦРЛ Сергій Маєтний. - Скажу вам відверто, наразі навіть не кожна обласна лікарня може похвалитися такою швидкою допомогою. Це справжній реанімобіль, оснащений найсучаснішою апаратурою для надання допомоги тяжкохворим: тут і дихальна система, і кардіостимулятори, і дефібрилятори.

У ситуації, яка наразі склалася в системі охорони здоров’я, медичні заклади особливо потребують підтримки, вважають у керівництві компанії.

- У той час, коли в країні проходить медична реформа перед лікарнями та фельдшерськими пунктами постає нагальна необхідність оснащення сучасним медичним обладнанням, - наголосив директор Лебединського насіннєвого заводу Анатолій Ткаченко під час вручення ключів від автомобіля. - Група компаній ЛНЗ дотримується принципів соціально відповідального ведення бізнесу. І як надійний партнер компанія завжди свої слова та наміри підтверджує реальними справами.

Сучасний реанімобіль – це не перший подарунок, який ЛНЗ подарувала Шполянській ЦРЛ за останній час. Так, у вересні 2015 року за кошти Лебединського насіннєвого заводу у сумі 1,5 млн. грн у Шполянській районній поліклініці встановили новий цифровий флюорограф.  Завдячуючи такому подарунку вже майже два роки шполянські лікарі  роблять  якісні знімки для діагностики захворювання легень.