Watsons створила Допомішку для боротьби з онкозахворюваннями серед дітей

Європейська Бізнес Асоціація повідомляє, що з початку липня 2017 року WatsonsУкраїна запровадила новий благодійний проект «Давай поборемо рак разом». Мета проекту - зібрати кошти на лікування онкохворих дітей в Україні. Партнером компанії виступає відомий в Україні благодійний фонд (БФ) «Таблеточки». Проект розрахований на три роки.

Взяти участь в проекті може кожний бажаючий. Для цього необхідно купити товар торговельної марки «LUCKY DAY» з поміткою «Допомішка» в мережі магазинів та аптек Watsons. Одна гривня з кожного такого проданого товару перераховується до відділень дитячої онкогематології чотирьох регіональних обласних лікарень.

В компанії розповідають, що в Україні кількість зареєстрованих онкозахворювань серед дітей складає приблизно 1000 на рік. Теоретично сім з десяти дітей можна вилікувати. Але, нажаль, за низкою причин не більше половини цих дітей долають цю тяжку хворобу, інші не отримують відповідне лікування. Держава забезпечує не більше 50% необхідних лікарських засобів. Дитячий рак має свої особливості, та він набагато легше піддається лікуванню.

«Це далеко не перший проект, в якому ми допомагаємо дітям, але в цьому напрямку – вперше, і для нас дуже важлива підтримка БФ «Таблеточки», - розповідає Катерина Веремєєва, керівник відділу корпоративних комунікацій та зав’язків із громадськістю WatsonsУкраїна. – Вони мають багаторічний досвід та експертизу у боротьбі з цією тяжкою хворобою серед дітей в Україні».

«Деякі клієнти нас обирають, тому що їм імпонує соціальний напрямок діяльності Watsons, - розповідають в компанії. – І ми налаштовані нести й далі культуру благодійності та причетності через наші товари. Так, мило чи шампунь ви придбаєте у будь-якому випадку. А ми пропонуємо та надаємо можливість при цьому зробити свій внесок у чиєсь життя чи здоров’я».

Більш детальну інформацію ви можете знайти на сайті проекту «Давай поборемо рак разом».