«Київміськбуд» встановить у новобудовах сонячні батареї і зарядки для електромобілів

У новобудовах компанії «Київміськбуд» встановлять сонячні батареї та зарядні пристрої для електромобілів. Перша сонячна електростанція з’явиться на даху будинку, що зводиться по вул. Іоанна Павла ІІ. Зважаючи на зростання тарифів, використання сонячної енергії має заощадити кошти мешканців новобудови. Про це пише ecotown.

«Сонячні батареї вироблятимуть енергію, якої буде достатньо для освітлення місць загального користування. Відповідно, ця вартість не буде включена в платіжки мешканців, що дасть певну економію коштів і я переконаний, що люди будуть нам вдячні, – сказав віце-президент «Київміськбуду» Василь Дудурич».

В Україні найчастіше встановлюють сонячні панелі на дахах приватних будинків. При проектуванні і зведенні будинків також має враховуватися той факт, що Україна посідає 5 місце в міжнародному рейтингу за темпами розвитку електромобілів, випередивши США, Нідерланди та Японію.

«Перші зарядні станції ми встановимо у будинках на Лейпцизькій, 13 і в тому ж ЖК по вул. Іоанна Павла ІІ. Ці будинки вже цьогоріч будуть введені в експлуатацію. А надалі, електрозаправки будуть і в «Mirax», і в «Медовому» і в інших проектах «Київміськбуду», – сказав Василь Дудурич.