100 учнів з «сірої зони» отримали шкільне приладдя в рамках ініціативи «Шкільний портфелик»

Волонтери SoftServe та корпоративний благочинний фонд «Відкриті очі» долучилися до всеукраїнської соціальної ініціативи «Шкільний портфелик».

Працівники компанії зібрали кошти та придбали шкільне приладдя та рюкзаки, щоб допомогти учням з «сірої зони» (території, прилеглі до проведення АТО) підготуватися до нового навчального року.

«Ми мали на меті не просто забезпечити дітей необхідними речима для школи, але, перш за все, допомогти їм відволіктися від складнощів життя на територіях поблизу АТО та відчути такі прості, але важливі моменти дитинства» – розповідає Ксенія Романюта, CSR-менеджер у SoftServe.

За результатами акції 100 дітей з Маріуполя, Краматорська та Сєвєродонецька отримали «шкільні портфелики», які містять усе необхідне приладдя для навчання у школі, а саме: портфель, пенал, зошити, альбоми, олівці, фарби, пластилін та різноманітне канцелярське приладдя.

Ініціатором акції виступає благочинний фонд «Карітас України», який вже протягом близько 20 років проводить «Шкільний портфелик», щоб підтримати діток з малозабезпечених, багатодітних і кризових сімей.