На НВП «ЗОРЯ» стартував пілотний проект системи дистанційного навчання MOODLE

Наше підприємство завжди йде в ногу з часом. Інновації впроваджуються у всіх сферах розвитку підприємства, не тільки на виробництві. Особливе значення адміністрація НВП «ЗОРЯ» приділяє питанням розвитку і навчання співробітників.

Відділом оцінки та розвитку персоналу дирекції з управління персоналом на підприємстві впроваджено пілотний проект системи дистанційного навчання Moodle, що дозволить оптимізувати і поліпшити процес професійного навчання, в тому числі підготовки стратегічного кадрового резерву.

Така система навчання має ряд переваг:

Єдиний простір для навчання.

Портал міститиме навчальні матеріали, завдання для слухачів і тести для оцінки отриманих знань. При виконанні тестових завдань слухач відразу буде бачити правильність своїх відповідей, результат оцінки знань. На підставі оцінок за окремими курсами формується підсумкова відомість, доступна для перегляду слухачами. Це означає, що кожен учасник зможе оцінити загальну результативність свого навчання. Важливим є і те, що в кожному курсі будуть задаватися терміни навчання, слухач буде бачити послідовність виконання завдань і зможе контролювати термін їх виконання.

Оперативний обмін інформацією.

У даній системі широко реалізовані можливості обміну повідомленнями між учасниками і творцями курсів для вирішення проблемних питань. Також в рамках порталу організовано форум між слухачами для обговорення окремих тем навчання.

Індивідуалізація процесу навчання.

Керуючи доступом до матеріалів, файлів фахівці відділу оцінки та розвитку персоналу зможуть створювати індивідуальні програми навчання з урахуванням потреб окремих слухачів.

Мобільність.

Слухач під своїм обліковим записом може увійти в систему з будь-якого пристрою, що має доступ до Інтернет, не важливо знаходиться він на робочому місці, вдома або у відрядженні.

Конфіденційність.

Кожному учаснику курсу навчання створюється індивідуальна захищена обліковий запис, під якою він входить на ресурс і може переглядати тільки свої матеріали і оцінки.

Дата:
04.10.2017
Компанія:
Регіон:
Мітки: