KSG Agro запустив дві нові котельні на біопаливі в школах Солонянського району Дніпропетровської області

KSG Agro запустив дві модернізовані котельні на біопаливі – паливних пелетах – в школах сіл Тритузне та Надеждівка Солонянського району Дніпропетровської області.

Агрохолдинг KSG Agro в рамках програми модернізації котелень сільських шкіл Днепропетровщіни завершив будівництво та запустив дві модернізовані котельні на біопаливі – паливних пелетах – в школах сіл Тритузне та Надеждівка Солонянського району Дніпропетровської області. До модернізації шкільні котельні працювали на природному газі або вугіллі на технічно та морально застарілому обладнанні, яке вимагало оперативної заміни. Проблема була вирішена, завдяки інвестуванню KSG Agro 1,5 млн. грн. в дві нові котельні шкіл Солонянського району, загальною потужністю 1 мВт. Переобладнання дозволить місцевим радам, на території яких розташовані школи, заощадити до 40% коштів на оплату тепла.

«Разом з територіальними громадами ми реалізуємо програму модернізації котелень сільських шкіл Дніпропетровщини з метою переходу з опалювання дорогим газом або вугіллям на паливні пелети, – говорить голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, – Ця програма реалізується за рахунок інвестицій холдингу без залучення коштів держбюджету. В результаті її реалізації, економія бюджетних коштів по кожному об’єкту складе до 40%».

Як анонсувалося раніше, до початку опалювального сезону агрохолдинг анонсував запуск п’яти нових котелень на біопаливі в сільських школах Дніпропетровського регіону. Окрім котелень в школах сіл Тритузне і Надеждівка Солонянського району Дніпропетровської області, на початку жовтня була введена в експлуатацію котельня для їдальні в Новопокровськый школі. Крім того, до початку опалювального сезону будуть введені в експлуатацію ще дві котельні в школах Томаківського району Дніпропетровської області.

В даний час загальний обсяг генерації тепла KSG Agro складає 5,25 МВТ, що більше, ніж в попередньому опалювальному сезоні на 25%.

Планується, що паливо для всіх п’яти котелень буде виробляти новий цех в Новопокровці, який буде введений в експлуатацію також до опалювального сезону. Пелетна лінія цеху вже зібрана і на даний час проходять її випробування. Запланований обсяг потужності складає 2400 т паливних пеллет на рік. Як устаткування буде використана сучасна лінія гранулювання ОГМ 1500.