В українських ресторанах McDonald’s з’явилося адаптоване для незрячих меню

В українських ресторанах мережі McDonald’s з'явилося меню шрифтом Брайля. Ініціативу щодо введення меню для незрячих компанія реалізувала у співпраці з Українським товариством сліпих (УТОС), яке допомогло повністю адаптувати і виготовити основне меню закладів шрифтом Брайля. Про це пише ZAXID.NET.

«В Україні сьогодні близько 80 тис. незрячих, а адаптованих під їхні потреби ресторанів і кафе – поки мало. Досі меню шрифтом Брайля у нас замовляли окремі заклади в одному екземплярі. МакДональдз став першим мережевим закладом громадського харчування в Україні, який виготовив таке меню для своїх ресторанів», – розповів директор будинку звукозапису і друку УТОС Степан Філіп.

Рішення про введення меню шрифтом Брайля було прийнято у відповідь на запит від одного з відвідувачів.

«Ми вдячні, що гість звернув нашу увагу на те, як можна вдосконалити обслуговування в наших закладах. У цінностях компанії – створювати рівні можливості для всіх. Тому сьогодні ми з радістю реалізовуємо проект, який допоможе людям з порушенням зору самостійно зробити замовлення і відчувати себе комфортніше в МакДональдз», – зазначив гендиректор McDonald’s в Україні Гжегож Хмелярський.

Як повідомляв ZAXID.NET, наприкінці 2016 року меню шрифтом Брайля з’явилися у двох кафе Луцька.