Система менеджменту якості ЛІГА:ЗАКОН відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015

Якість – незмінний принцип нашої роботи! Протягом 26 років фахівці Компанії  ЛІГА:ЗАКОН невтомно працюють над вдосконаленням та розвитком продуктів для бізнесу.

ЛІГА:ЗАКОН успішно пройшла зовнішній ресертіфікаційний аудит Системи менеджменту якості, що проводився 08.11 та 09.11 2017 року. За результатами аудиту ТОВ «ЛІГА ЗАКОН» отримає сертифікат на відповідність вимогам Державного стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 на наступні 3 роки. Сфера  дії сертифікату – проектування, розроблення, впровадження і супровід інформаційно-програмної продукції, консультування стосовно програмного забезпечення, видання ліцензій на право користування програмним забезпеченням, послуги щодо обробки даних.

Перевірка проводилася у всіх підрозділах Компанії. У протоколі аудиту зауваження і недоліки не зазначаються. Ми пишаємось цим досягненням та плануємо і надалі розвивати Систему менеджменту якості Компанії.

ЛІГА:ЗАКОН –  інноваційна українська компанія, яка протягом 26 років здійснює повноцінну правову підтримку бізнесу, влади, суспільства. Найбільший в країні розробник інформаційно-правових та сервісних рішень, якому довіряють понад 160 тисяч користувачів. Системи ЛІГА:ЗАКОН – це джерело систематизованої та достовірної правової інформації із зручними інструментами для пошуку, що сприяють розвитку бізнесу та підприємництва.