На НВП «ЗОРЯ» стартувала щорічна оцінка персоналу

З листопада на НВП «ЗОРЯ» стартувала щорічна оцінка персоналу. Всього щорічну оцінку пройдуть понад 400 працівників НВП «ЗОРЯ».

Щорічна оцінка полягає в оцінці компетенцій працівника. Дана оцінка дозволяє визначити, наскільки поведінка, що проявляється співробітником в робочих ситуаціях, відповідає цінностям підприємства. Інакше кажучи, оцінюються відповідальність, ефективність, професіоналізм, вміння працювати в команді та інше.

Варто відзначити, що в цьому році вперше фахівці управління будуть заповнювати електронну версію оціночної форми. Такий формат має ряд переваг: комфортні умови роботи з системою оцінки, економія робочого часу, а також надійність і зручність зберігання даних про оцінку персоналу.

Механізм проведення оцінки персоналу простий і зрозумілий. На першому етапі співробітник проводить самооцінку компетенцій, заповнює свою оціночну форму. Далі безпосередній керівник працівника дає оцінку його компетенцій, оцінює результати роботи співробітника за звітний період, формує цілі на наступний рік. Третій крок - це діалог вищого керівника з працівником, в ході якого обговорюються результати оцінки, сильні сторони оцінюваного працівника і перспективи для розвитку. Для рівня директорів за напрямками і головних фахівців оцінюючим є генеральний директор НВП «ЗОРЯ».

Підведення підсумків оцінки персоналу відбудеться в кінці календарного року. Результати оцінювання позначать напрямки професійного навчання і розвитку персоналу підприємства на весь наступний рік.