Агрофірма «Астарти» переходить на органічне виробництво

Агрофірма, що входить до складу агрохолдингу «Астарта», пройшла перший етап сертифікації з виробництва органічної продукції.

Про це повідомляє Agravery з посиланням на УАК.

Так, виробничий підрозділ «Астарти» ТОВ «Лист-Ручки» (Полтавська область) переходить на органічне землеробство. 23 листопада на агрофірмі відбувся перший етап сертифікації з вирощування органічної продукції: кукурудзи, пшениці, гречки, вівса та сої ― разом 1761 га.

Проект курують інспектори «Органік Стандарт», які визначили основні напрямки роботи та встановили дату початку перехідного періоду до органічного землеробства.

Перехідний період триває три роки ― протягом цього часу підприємство змінює технології обробітку землі та не використовує хімічних засобів захисту рослин. За графіком, вже у 2020 році компанія зможе отримати перший врожай органічної продукції та реалізувати його як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Виробництво за органічними принципами починається з технології обробітку ґрунту, вибору техніки та насіння. Тому на 2018 рік «Астарта» запланувала купівлю для ТОВ «Лист-Ручки» спеціальної сільгосптехніки, що буде призначена суто для обробітку землі за принципами органічного землеробства.