ОККО і Traffic Challenge завершили перший етап тренінгів для відповідальних батьків в рамках проекту «Благаю, пристебнися!»

Упродовж  листопада-грудня в рамках проекту «Благаю, пристебнися!» мережа «ОККО» разом із партнером ГО Traffic Challenge провела серію із 12 тренінгів на тему безпечних подорожей в автомобілі з дітьми. Учасниками заходів стали близько 1000 молодих батьків-клієнтів мережі, працівники освіти, поліції та медицини з Києва, Харкова, Дніпра, Івано-Франківська, Хмельницького, Кривого Рогу. У 2018 році аналогічні навчання планується провести ще у 5 областях України.

Під час тренінгів учасники змогли здобути багато корисних знань та навичок. Наприклад, які особливості варто врахувати при виборі автокрісла, як надійно і правильно його закріпити, як найкраще привчити дітей дотримуватися правил дорожнього руху, надати першу невідкладну допомогу дітям різного віку у разі ДТП тощо.

За словами досвідчених інструкторів програми Traffic Chаllenge, під час подорожей з дітьми потрібно особливо відповідально ставитися до правил дорожнього руху та бути максимально уважними навіть у дрібницях. Правильно підібране дитяче автокрісло, надійно застібнутий ремінь безпеки, вчасно одягнуті світловідбивальні елементи – такі заходи допоможуть уникнути аварійних ситуацій, а в разі ДТП захистять і врятують.

«Оскільки аварійність на дорогах України залишається однією з найвищих у Європі, мережа АЗК «ОККО» не втомлюється закликати усіх учасників дорожнього руху дбати про власну безпеку й поважати одне одного, – розповідає менеджер зі сталого розвитку мережі «ОККО» Анна Тиховська.  – Зараз ми апелюємо до батьків, до педагогів, до усіх, хто  працює з дітьми. І рамках проекту «Благаю, пристебнися!» ми хочемо допомогти їм відвернути від дітей усі ті небезпеки, які можуть трапитися на дорозі».