АСТАРТА підвищує показники якості цукру

Два цукрових заводи АСТАРТИ - Наркевицький (Хмельницька область) і Жданівський (Вінницька область) - продовжують переробку цукрових  буряків. Шість заводів компанії, які розташовані в Полтавській і Харківській області, вже закінчили свою роботу. Станом на 9 січня вироблено понад 430 тис. тон цукру, близько 100 тис. тон меляси і 40 тис. тон гранульованого жому.

Поточного сезону АСТАРТА досягла збільшення частки цукру першої категорії до 86% у загальному обсязі виробництва (до порівняння – 71% минулого сезону). Це стало результатом реалізації довгострокової інвестиційної стратегії компанії з модернізації цукрових заводів. Крім покращення якісних показників цукру зростає енергоефективність виробництва: середній показник витрат газу на переробку тони цукрових буряків, найбільш витратного ресурсу у цукроварінні, наразі скоротився на 6% у порівнянні з минулорічним.

Висока врожайність цукрових буряків у агрофірмах АСТАРТИ у західних областях України врівноважила зниження їхнього збору на Сході. Саме тому заводи у Хмельницькій та Вінницькій областях продовжують виробничий сезон. До того ж, збільшилися обсяги поставок від партнерів: бурякоздавачі охоче співпрацюють із заводами АСТАРТИ, оскільки модернізовані заводи компанії дозволяють отримувати високі показники виходу і якості цукру.