Лисичка Фокс та рятувальники – за безпеку дітлахів

29 січня у рамках соціального проекту “Школа безпеки” групи компаній “Фокстрот” відбулась зустріч із маленькими вихованцями навчально-виховного комплексу “Домінанта”.

До школярів 2-4 класів завітали гості з ДСНС України разом із лисичкою Фокс, щоб навчити їх правил безпечної поведінки. А також на дітлахів чекали подарунки і знайомство із лисичкою Фокс - головною героїнею мультиків про безпеку від бренду «Фокстрот».

Фахівці ГУ ДСНС України у Київській області провели для учнів 2-4 класів навчально-виховного комплексу “Домінанта” пізнавальне заняття з правил безпеки життєдіяльності. Під час теплої зустрічі зі школярами співробітники Служби порятунку «101» нагадували дітлахам основні правила безпеки життєдіяльності у зимовий період, роз’яснювали як діяти у разі виникнення пожежі в квартирі та при виявленні підозрілих чи застарілих вибухонебезпечних предметів.

Школярі переглянули мультик про правила поводження із вогнем та мультик «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа». Після перегляду найуважніші могли відповісти на питання з правил безпеки та отримати маленькі подарунки. Також, Лисичка Фокс під час гри із дітьми розповідала правила пожежної безпеки у опалювальний період та закликала не гратися із вогнем.

Крім того, фахівці ДСНС демонстрували дітлахам спеціальне обладнання та технічне спорядження вогнеборців, розповідали про їхні тактико-технічні характеристики. Рятувальники надали можливість усім бажаючим вдягти бойовий одяг та окремі елементи спорядження.

В кінці свята Фокс подарувала школярам пам’ятні сувеніри та пообіцяла завітати до них у гості ще раз. Пам’ятаймо – комфортно там, де безпечно!

Довідка: З 2003 року ГК «ФОКСТРОТ» підтримує ініціативи державних органів влади у навчально-виховній роботі зі школярами щодо профілактики травматизму дітей у невиробничій сфері, а з 2008 року ГКФ під девізом «Комфортно там, де безпечно!» реалізує соціальний проект «Школа безпеки. Серед спільних заходів із Національною поліцією України - конкурси дитячого малюнка «Мій друг - безпечний рух», змагання шкільних команд юних інспекторів руху (ЮІР) - від регіональних конкурсів до всеукраїнського фіналу у УДЦ «Молода гвардія». За сприяння фахівців ГСЧС України було створено навчальний мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу». У інтернеті мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу» переглянули близько 200 тисяч глядачів. За мотивами найпопулярнішої (за кількістю переглядів) 4 серії мультфільму «Пожежа» https://www.youtube.com/watch?v=bRezik8LHtA була розроблена листівка «При пожежі дій правильно!».

З 2012 року спільно із фахівцями Державної служби із надзвичайних ситуацій України бренд «Фокстрот» проводить «Уроки безпеки» для молодших школярів. Більше 30 тисяч дисків з мультфільмом та повчальних листівок було передано в школи та дитячі садки країни для навчання дітей правилам безпеки під час таких уроків. У березні 2013р. проект «Школа безпеки» було названо найбільш упізнаваним серед споживачів в ритейлі (за результатами опитування InMind), а у квітні 2013р. став переможцем 7-го Національного фестивалю соціальної реклами у своїй номінації. Детальніше про соціальний проект «Школа безпеки» - http://foxtrotgroup.com.ua/csr/safety-school.html