Концерн «Хлібпром» закрив хлібокомбінат у Самборі і переносить виробництво до Львова

Концерн «Хлібпром» розпочав перенесення виробництва з Самбірського хлібокомбінату до Львова. Керівництво холдингу має намір збільшити випуск продукції на Львівському хлібозаводі №1 та Львівському хлібозаводі №5, сюди ж запропонували перейти на роботу самбірським працівникам. Про це ZAXID.NЕT повідомили в управлінні комунікації ПрАТ «Хлібпром».

«Процес перенесення виробництва триває. Працівникам Самбірського хлібокомбінату, а це понад 170 людей, запропонували переведення на роботу на львівські заводи. Через віддаленість їхніх місць проживання від львівських заводів, «Хлібпром» бере на себе відповідальність за щоденну доставку працівників з Самбора та його околиць на роботу у Львів та в зворотному напрямку», – прокоментувала керівниця управлінні комунікації ПрАТ «Хлібпром» Анна Козаченко.

Водночас Анна Козаченко не назвала кількість працівників, які погодилися перейти на роботу на львівських хлібзаводах.

Як стало відомо ZAXID.NЕT з власних джерел, Самбірський хлібокомбінат уже припинив виробництво хлібобулочної продукції. Більшість працівників уже написали заяви на звільнення «за згодою сторін». Наразі продовжують працювати експедитори та бухгалтери.

Понад 50 працівників, які працювали у три зміни на хлібокомбінаті, та працівники його лабораторії стали на облік у Самбірському міськрайонному центрі зайнятості як безробітні. Пропозиція добиратися щодня на роботу у Львів для них виявилася нецікавою (відстань між Львовом та Самбором становить 74 км – ред.).

Нагадаємо, до складу «Концерну Хлібпром» входить вісім виробничих підрозділів у Львівській та Вінницькій областях. Основним напрямом діяльності підприємства є виробництво борошна, хліба, кондитерської продукції та хлібних напівфабрикатів. Компанії належать торгові марки «Хлібна хата», «Вінницяхліб», «Хліб по-львівськи», «Любляна», Bandinelli.