«Параллель» відкриває власний інститут тренерів

В компанії «Параллель» стартував навчальний проект «Інститут внутрішніх тренерів». Захід реалізується в рамках масштабної програми «Корпоративна система навчання». Учасниками проекту стануть співробітники компанії, які готові розвиватися і ділитися своїм досвідом з іншими колегами.

Проект «Корпоративна система навчання» включає в себе цілий комплекс навчальних програм - адаптаційні тренінги, майстер-класи та вебінари, насичені візуальними і методичними матеріалами (відеоуроки, інфографіка, навчальні посібники).

Інститут внутрішніх тренерів - це абсолютно новий проект для «Параллелі», створений з нуля департаментом управління персоналом. Мета проекту - створити власний пул внутрішніх тренерів і дати можливість «параллелівцям», без відриву від основної професії, відточити свою майстерність і набути нових навичок в сфері навчання.

Відбір кандидатів розбитий на кілька етапів: збір есе, створення центру оцінки, а потім вже провести ряд тренінгів для тренерів. Після підготовки внутрішніх тренерів буде складено план навчання для персоналу компанії. Теми тренінгів самі різнопланові - продажу та сервіс, техніка безпеки на АЗК і діловодство, технічна експлуатація газових модулів і інше.

«Навчання персоналу - це, перш за все, інвестиції в розвиток. Адже головна цінність будь-якої компанії полягає не в грошах, технологіях, ресурсах, а саме в людях. З досвіду знаю, що тренерами частіше стають люди, яким цікаво спробувати себе в новій області. Це професіонали, які досягли певного успіху, добре знають свій предмет. Тренінги для них - це можливість розвиватися, проявляти творчі здібності, рухатися далі. І таких людей у нас в компанії досить багато », - прокоментувала проект Марина Лавринец, директор департаменту управління персоналом.

Відзначимо, що в 2017 році в компанії «Параллель» було проведено одне масштабне навчання співробітників АЗК на тему: «Стандарти обслуговування. Клієнтоорієнтований сервіс ». За 4 місяці навчання пройшли 387 співробітників, і, як показала практика, - застосування отриманих знань у роботі, в комплексі з іншими заходами, допомогло підвищити продажі товарів власного виробництва.