BASF започаткував платформу для знайомства з новими аграрними технологіями – «Клуб новаторів агробізнесу»

BASF запропонував 26 провідним аграріям з 20 областей України сучасні унікальні продукти та технологічні рішення для своїх господарств в рамках проекту «Клуб новаторів агробізнесу». Завдяки цьому, аграрії матимуть можливість тестувати препарати на своїх полях, планувати експерименти і спільно аналізувати ефективність дії препаратів у клубі новаторів. У 2018 році учасники клубу застосовуватимуть на своїх полях такі препарати BASF:

  • Фунгіциди – Адексар СЕ Плюс, Кельвін Плюс та Осіріс Стар
  • Гербіциди – Акріс та Євро-Лайтнінг Плюс
  • Фунгіцид та морфорегулятор – Архітект
  • Протруйник – Стандак Топ
  • Інокулянти – ХіСтік Соя та Хайкот Супер Соя

Кожен з названих продуктів є інноваційною розробкою, лідером у своєму сегменті — й саме справжні лідери аграрного виробництва отримують змогу ретельно випробувати їх роботу на власних полях.

«Компанія BASF започатковує нову традицію. Ми вирішили об’єднати в клуб найуспішніших представників агробізнесу України, які вже довели статус лідерів результатами своїх надбань. Це люди, на яких рівняються решта компаній сектору. Компанія BASF робить усе можливе, аби забезпечувати українських аграріїв новітніми технологіями та інноваційними продуктами. У 2017 році ми інвестували в дослідження та розробки для сільського господарства 510 млн. євро», – наголосив керівник агробізнесу BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу Тіберіу Діма.

Компанія BASF створила для учасників «Клубу новаторів агробізнесу» спеціальні умови для плідної співпраці. Так, окрім першочергового доступу до інноваційних продуктів на цей та наступні сезони, передбачений безлімітний доступ до агроцентрів компанії, консультації з провідними технічними спеціалістами BASF, можливість технічної онлайн-підтримки та обговорення в мессенджері WhatsApp.

«У кожного з нас вистачає власного досвіду. Але ще є таке поняття, як синергія», – підкреслив президент «Клубу новаторів агробізнесу» Вадим Потьомкін «Так спільними зусиллями можна створити ще більш якісну та ефективну передову технологію й продемонструвати її в своєму регіоні, з урахуванням конкретних ґрунтово-кліматичних умов».

Члени «Клубу новаторів агробізнесу» отримають можливість брати безпосередню участь в позиціюванні продуктів та розробці регіональних рекомендацій. Завдяки досвіду застосування препаратів BASF учасниками Клубу, усі наші клієнти отримають чесну та достовірну інформацію про продукти компанії з полів та перших вуст. Цього року заплановано дві такі зустрічі.