Тренінги для аграріїв відбулися за підтримки Райффайзен Банку Аваль, Байєр та IFC

16 тренінгів «Земельні питання» відбулися по всій Україні – більш ніж 750 учасників, власників та керівників агрокомпаній, отримали корисні практичні поради з ефективного управління земельним банком та захисту активів. Такі результати навчальної партнерської програми, реалізованої із січня по березень 2018 року в межах спільного проекту сприяння розвитку малого і середнього бізнесу від Байєр, Райффайзен Банку Аваль та Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC).

Спікерами на тренінгах виступили  юридична компанія ОМП та  фахівці з аудиту земельного банку – компанія SmartFarming. Тренінг складався із трьох блоків: безпека володіння агробізнесом – реалії земельних відносин – 2018; захист активів агробізнесу – профілактика та протидія незаконним посяганням; практики управління земельним банком (на реальних прикладах).

«Частиною стратегії Райффайзен Банку Аваль у 2018 році у співпраці з бізнесом є надання не тільки фінансових послуг, а і консультаційно-інформаційних, які базуються на практичних інструментах, експертизі і досвіді. Саме тому освітня програма мала успіх і відбулася з великою кількістю учасників, безліччю позитивних клієнтських відгуків, — коментує Микола Волков, керівник з розвитку корпоративних проектів та партнерства Райффайзен Банку Аваль. —  Саме на цих тренінгах нам із нашими партнерами вдалося поєднати актуальні юридичні земельні питання від компанії ОМП  та передові технології управління земельним банком від компанії Smart Farming, розповісти про актуальні програми фінансування. Подібні заходи ми будемо підтримувати й у майбутньому».

Учасник тренінгу Геннадій Гадзовський,  власник ТОВ «Національна Аграрна Компанія» поділився своїми враженнями після тренінгу у місті Києві: «Тренінг був дійсно корисний, я для себе виділив моменти, на які раніше не звертав уваги. Позначив собі, що найближчим часом, навіть сьогодні, зроблю найважчий перший крок  – аудит договорів оренди, щоб встигнути їх якісно і вчасно перепідписати. Дві цінні речі, які я виніс з цього тренінгу: смарт-технології для агробізнесу та, з юридичного блоку, – захист  бізнесу до рейдерської атаки, побудова грамотної «юридичної оболонки». Я щойно оплатив певний ресурс, що адмініструє судові рішення, зміни в державних реєстрах, щоб контролювати своїх контрагентів».