Продукція компанії «Астарта-Київ» поступово підтягується до міжнародних стандартів

У 2017 році заводи агропромхолдингу «Астарта-Київ» отримали і підтвердили в середньому 25 міжнародних сертифікатів серій ISO 22000, ISO 14001, OHSAS 18001. Про це повідомляється на сторінці компанії в Facebook - передає Інфоіндустрія.

Крім цього, вже 3 підприємства — Глобинський, Новооржицька цукрові заводи і Глобинський переробний завод — пройшли сертифікацію за системою енергоменеджменту.

«Сертифікація виробництва за міжнародними стандартами є частиною інвестиційних програм і «квитком» на нові ринки», — йдеться в повідомленні. «Астарта» збільшила частку цукру першої категорії в загальному обсязі виробництва до 86% (для порівняння — 71% у минулому сезоні). Це стало результатом реалізації довгострокової інвестиційної стратегії компанії по модернізації цукрових заводів.

ISO 22000 — серія міжнародних стандартів на системи менеджменту у сфері безпеки харчової продукції. ISO 14001 — міжнародний стандарт, що містить вимоги до системи екологічного менеджменту (environmental management system), за якими проходить сертифікація. OHSAS 18001 є міжнародним стандартом, який діє відносно Системи менеджменту професійної безпеки та здоров’я (OH&S). OHSAS 18001 є стандартом, на базі якого проводиться перевірка Систем менеджменту професійної безпеки та здоров’я. Передумовою його розробки стала потреба компаній в ефективній роботі з охорони праці, безпеки і здоров’я працівників.