У Вінниці на підприємстві, яке випускає оздоблення для будинків, запровадили безвідходне виробництво

У Вінниці підприємство, яке виробляє сайдинг, відкоси та водостічні системи з полімерних композицій, запустило повторну переробку відходів з пластику та навіть з бракованої продукції іноземного виробництва.

Безвідходне виробництво запровадила група компаній «Альта-профіль», яка має торгове представництво у Європі, передає EcoTown з посиланням на Винница.info.

"Ми переробляємо не лише власні відходи, а й приймаємо від інших застарілу продукцію і переробляємо її на сировину, - розповідає керівник підприємства-виробника В'ячеслав Калініченко. – У нас все переробляється і виготовляється нова продукція".

Для підприємства, яке бажає працювати в Єврозоні, це надзвичайно важливо, наголошує він.

"Приміром, нам привезли із Запоріжжя 20 тон сайдингу китайського виробництва, - пояснює він. – Таким чином наші партнери позбавились складських залишків, щоб в подальшому працювати з нами, українським виробником".

За словами В'ячеслава Калініченко, повторна переробка пластикових відходів знижує собівартість виробництва. «Підприємство дбає про екологію, - зауважує він. - У Китаї переробляють резину, поламані гайкові ключі – це наше майбутнє, бо ресурси обмежені».