МХП запускає конкурс мікрогрантових проектів для сільських громад

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) має намір до осені реалізувати конкурс мікрогрантових проектів для сільських громад на 4,25 млн грн в деяких районах Вінницької, Черкаської, Івано-Франківської, Тернопільської та Дніпропетровської областей.

Про це повідомляє Agravery з посиланням на прес-службу МХП.

«Основна ціль проекту — розвиток бізнес-ініціатив у сільській місцевості. Ми не хочемо, аби люди покидали села. Тому намагаємося допомогти їм розвиватись, масштабувати власний бізнес та створювати новий. Аби люди не лише не виїжджали із сіл, а й навпаки, приїжджали і бачили в цьому перспективу. Як правило, грант не покриває всіх затрат. Ми розуміємо, що якщо майбутні підприємці, окрім своїх знань і зусиль, будуть інвестувати і власні кошти, вони відчуватимуть більшу відповідальність за почату справу», — підкреслює Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом і комунікацій МХП.

За її словами, розмір одного гранту становить 50 тис. грн, кількість грантів — 85.

Даний конкурс спрямований на створення умов для зайнятості сільського населення, розвиток економічного, культурного і туристичного потенціалу території, використання поновлюваних і енергозберігаючих рішень, впровадження інноваційних технологій.

Проект МХП «Село: Кроки до розвитку» сприяє не лише розвитку мікропідприємництва на селі, а й є прикладом того, як успіх однієї людини може вплинути на розвиток цілої громади. Цьогорічні очікування від проекту, зокрема в нових областях, — це розвиток мікропідприємництва в селах та окремих ОТГ, вихід бізнесу з тіні, генерація нових ідей розвитку підприємництва, основаного на розвитку потенціалу краю з використанням місцевих ресурсів.

Нагадаємо, вперше даний конкурс був організований в 2016 році на території трьох районів Черкаської області.