Сільпо обміняє сміття на бали: рітейлер запускає станцію з прийому вторсировини

Торгова мережа Сільпо спільно з проектом «Україна без сміття» відкриє в своєму супермаркеті мобільну станцію з прийому відсортованого сміття – #SilpoRecycling.

Як повідомили Асоціації Рітейлерів України в прес-службі компанії, #SilpoRecycling – це перша в Україні мобільна станція з прийому вторсировини широкого спектра біля супермаркету. Вона буде приймати всю вторинну сировину, яка підлягає переробці. За здачу сировини гості будуть отримувати бали на карту «Власний Рахунок» від Сільпо.

У прес-службі торгової мережі нагадали, що зараз 5% території України займають сміттєзвалища, а для вивезення цього сміття знадобиться 625 000 вагонів.

«А все тому, що всі наші відходи без сортування відправляються на поховання, а це, в середньому 350 кг сміття на 1 українця в рік. Ми в Сільпо глибоко стурбовані масштабністю цієї проблеми і, розуміємо, що для її вирішення необхідний інноваційний підхід. Це і послужило головною причиною колаборації з організацією «Україна без сміття» і запуску проекту #SilpoRecycling», – пояснили в компанії.

В Сільпо також відзначили, що станція з прийому відсортованого сміття відкриється 20 травня в супермаркеті Сільпо по вул. Петра Калнишевського, 2 в Києві. Ті, що прийдуть на відкриття не тільки зможуть подивитися на принцип роботи станції, а й дізнатися більше про мотиви її створення, цінність проекту для міста, і про те, чому успіх вирішення сміттєвої проблеми вимагає тісної участі кожного українця.