PepsiCo Україна забезпечила очистку питної води в трьох ДНЗ міста Вишневе, Київської області

Компанія PepsiCo Україна, провідний виробник продуктів харчування та напоїв, повідомляє про інсталяцію автономних установок доочистки питної води в трьох дошкільних навчальних закладах міста Вишневе, Київської області.

Дитячі садки «Орлятко», «Чебурашка» та «Теремочок», де загалом виховуються 700 дітей дошкільного віку, завдяки зусиллям компанії PepsiCo Україна та за підтримки Благодійного фонду «Благомай», отримали доступ до безпечної та чистої води для пиття і приготування їжі.

Водні ресурси є одним з ключових елементів стратегії сталого розвитку «Відповідально до мети» компанії PepsiCo, що передбачає економію у виробничих процесах, турботу про водні ресурси в цілому та надання населенню доступу до чистої і безпечної води в місцях своєї присутності. 

Проект «Чиста вода» компанії PepsiCo Україна було започатковано в 2013 році у Миколаївській області, де компанія представлена двома виробничими комплексами ТОВ «Сандора». Загалом за час його реалізації компанія встановила 40 водоочисних установок сукупно в Миколаївській та Київській областях, якими користуються понад 5 000 українських дітей.

Наталія Фесюн, менеджер зі зв’язків з органами влади: «Проект «Чиста вода» має велике соціальне значення, адже спрямований на найбільш вразливу до забруднюючих факторів групу населення – дітей. Я безмежно рада, що в цьому році ми розширили його географію, і 700 дошкільнят у Вишневому, де наша компанія представлена молокопереробним підприємством «Вімм-Білль-Данн Україна», також відчуватимуть смак чистої води».