«Нова Пошта» безкоштовно доставить 2000 подарунків для дітей-сиріт у рамках проекту «2000 подарунків до Нового року з Машею Єфросиніною»

Компанія «Нова Пошта» за гарною традицією вкотре доставить діткам-сиротам подарунки на Новий рік, ставши партнером проекту «2000 подарунків до Нового року з Машою Єфросиніною». Цей спільний з благодійним фондом «Твоя опора» проект здійснює невеличкі новорічні дива для дітей з 16 дитячих будинків по всій Україні.

Все дуже просто. Кожен охочий може зайти на сайт фонду «Твоя опора», обрати з переліку мрію дитину, зарезервувати бажаний нею подарунок, придбати і надіслати його протягом трьох днів.

Якщо на покупку подарунку не вистачає часу, можна зробити благодійний внесок, і «Твоя опора» зробить це для вас. Безкоштовну доставку всіх сюрпризів за призначенням здійснює «Нова Пошта».

«Доставляти такі подарунки – це почесна і відповідальна справа для нашої компанії. Це можливість стати добрими чарівниками і втілити в життя мрії для тих діток, які найбільше потребують турботи», - зазначила Директор з іміджевих та соціальних проектів компанії «Нова Пошта» Лілія Загребельна.

Акція цього року проходить вже вп’яте і чудес тепер буде вдвічі більше. Так, минулого року лише за декілька днів були втілені новорічні мрії 1000 дітей. Тож, цього року «Твоя опора» розширила список учасників до 2000 дітей.

«Кількість наших підопічних дитячих будинків уже виросла до 16 і в кожному із них ростуть дітки, які так чекають Новорічного дива. Хочемо наголосити, що ми не будемо везти їм мішки цукерок і те, що вважатимемо за потрібне, адже наше завдання – не банально зробити подарунок, а втілити мрію кожного із них і для цього нам дуже потрібна Ваша підтримка», – каже Валерія Татарчук, голова Благодійного фонду «Твоя опора», співзасновник «Charity Weekend».

Акція фонду «Твоя опора» і «Нова Пошта» стартувала 1 грудня 2018 року. Визначитися з адресатом подарунка, а також отримати більше інформації про проект можна за посиланням.