Український агрохолдинг побудував на Херсонщині біогазовий завод потужністю 3МВт

У Херсонській області побудували біогазовий завод для виробництва електроенергії з відходів птахофабрики "Чорнобаївка".

Агрохолдинг «Авангард», який входить в групу компаній Укрлендфармінг (Ukrlandfarming), запустив в роботу першу чергу комплексу потужністю 3,12 МВт, передає ecotown з посиланням на vesti-ukr.com.

«Виробництво електричної енергії на новому заводі здійснюється двома модульними когенераційними біогазовими установками встановленою потужністю 1560 кВт кожна (сумарно 3,12 МВт), які укомплектовані стаціонарним чотиритактним газовим двигуном внутрішнього згорання і трифазним синхронним генератором, - пояснюють на підприємстві. - Вироблений газ з біореактора через систему очищення від сірки надходить на установки електростанції, які перетворюють енергетично високоякісний біогаз в електричну енергію для передачі в мережі АТ "ЕК "Херсонобленерго" за мінусом електроенергії, яка йде на власні потреби заводу і птахофабрики».

Для передачі виробленої електроенергії в мережі АТ "ЕК" Херсонобленерго " побудована однотрансформаторна підстанція 0,4 / 10 кВ.

«Найбільш ефективно використовувати біогаз прямо на місці його виробництва, відразу забезпечуючи місцевих споживачів теплом і електрикою, - зазначають у «Авангарді». – Потужність другої черги – буде в два рази більшою, а третьої - в чотири рази більшою».