ОККО та центр «Джерело» розпочали у Львові благодійний збір макулатури на заправках

20 грудня, ОККО та дитячий навчально-реабілітаційний центр «Джерело» розпочали спільний проект зі збору макулатури на автозаправних комплексах мережі. Усі кошти, отримані за зібрану вторсировину, будуть спрямовані на реабілітацію 300 дітей з інвалідністю, якими опікується львівський центр.

«Тема соціальної відповідальності посідає важливе місце в діяльності нашої компанії. Тож, коли «Джерело» звернулося до нас з такою ініціативою – ми щиро її підтримали. Замовили й встановили на найбільш потокових комплексах спеціальні контейнери, щоб усі небайдужі могли залишити макулатуру й тим самим допомогти малечі. Адже кожен зібраний кілограм макулатури зможе зробити процес реабілітації вихованців «Джерела» більш зручним та якісним», - підкреслює керівник Департаменту корпоративних комунікацій мережі АЗК ОККО Ярослава Полякова.

На сьогодні у Львові встановлено 5 контейнерів для збору макулатури, знайти які можна за адресами:

- пр. Чорновола, 14;   

- вул. Рудненська, 1;

- вул. Володимира Великого, 58а;

- вул. Наукова, 2;

- вул. Вашингтона, 12.

Надалі ініціатори проекту планують розширювати перелік локацій, де можна буде здати макулатуру й долучитися до доброї справи.

«Всім вихованцям нашого центру ми прагнемо забезпечити комфортне перебування, навчання, адаптацію, а, відповідно, постійно потребуємо коштів на закупівлю обладнання, оплату роботи фахівців, облаштування приміщень тощо, – розповідає керівник відділу соціальних проектів та розвитку центру «Джерело» Наталя Сіреджук. – Тому допомога небайдужих завжди доречна. Соціальна відповідальність та солідарність з боку бізнесу мотивує нас іти далі та створювати нові можливості для дітей, яким особливо потрібна підтримка у житті».

Нагадаємо, що на АЗК мережі також встановлені контейнери для збору вживаних речей. Основними отримувачами такої допомоги є безпритульні, сироти, люди з інвалідністю, підопічні інтернатів та геріатричних закладів, вимушені переселенці та мешканці населених пунктів поблизу лінії розмежування на Донбасі. Усі речі передаються їм безкоштовно.