Понад 20 тисяч школярів долучилися до проекту PepsiCo Україна «Let’s do it, Ukraine – School Recycling»

До освітнього проекту з роздільного збирання та переробки відходів упаковки в школах долучилося вже понад 20 тисяч учнів із 77 навчальних закладів Київщини та Миколаївщини. Загалом за час дії проекту в школах було зібрано та відправлено на переробку 93 тони вторинної сировини, що допомогло врятувати 560 дерев.

За три роки роботи проекту в навчальних закладах встановлено 920 контейнерів для роздільного збору відходів упаковки та налагоджено процес їх вивезення на переробку. Всі кошти, виручені за вторинну сировину, залишаються школярам на фінансування потреб школи. Щороку відбувається змагання за звання «Еко-школа року» у кожному населеному пункті. Це додає духу змагальності і додатково мотивує дітей залучатися до еко-проектів з відповідального поводження з відходами.

«Разом з нашими партнерами ми говоримо «ТАК»  впровадженню в Україні кращих загальносвітових та європейських практик зі збирання, утилізації та переробки відходів. Аналогічні проекти уже довели свою успішність у багатьох країнах. І PepsiCo в Україні на практиці продемонструвала, що це можливо і в нашій країні за умови об’єднання зусиль відповідальних компаній, місцевих громад та їхніх мешканців», — розповіла Наталія Фесюн, менеджер з роботи з органами влади та громадськістю компанії PepsiCo Україна.

Проект «Let’s do it, Ukraine – School Recycling» є частиною глобальної стратегії сталого розвитку PepsiCo «Відповідально до мети». Проект реалізується спільно з ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine», Миколаївською міською радою та Агенцією розвитку міста Миколаїв, міською радою міста Вишневе, Мішково-Погорілівською сільрадою.