Мережа ОККО розпочала новий етап соціального проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі»

7 лютого стартував щорічний національний проект мережі АЗК ОККО «Благаю, живи! Безпека на дорозі»*. Цього разу компанія закликає водіїв та пішоходів відмовитися від використання смартфонів та інших ґаджетів під час дорожнього руху. Про це повідомляється на сайті ОККО . Завдяки спеціально розробленому VR-тесту відвідувачі заправок ОККО у 5 містах країни та на трасі Київ-Одеса побачать, до яких наслідків може призвести листування, зйомки сторіз та серфінг в інтернеті учасників дорожнього руху. Турне містами України триватиме до кінця березня.

«Статистика Всесвітньої організації охорони здоров’я говорить про те, що у середньому кожна четверта аварія у світі спричинена відволіканням уваги водіїв та пішоходів від дороги. Пильність ми втрачаємо у тому числі й через телефон. В Україні проблема, на жаль, не менш актуальна, ніж у світі. Щоб переконатись у цьому, достатньо лише подивитися навколо. Саме тому у цьому році ми зупинились на темі невикористання ґаджетів, — розповідає керівник департаменту корпоративних комунікацій мережі АЗК ОККО Ярослава Полякова. — Ми дуже сподіваємося, що наш Благун та його заклик «Благаю, не відволікайся» змусить замислитись кожного з нас – і тимчасовий «детокс» переросте в постійне правило життя».

У Києві проект розпочався одразу на трьох АЗК – просп. Академіка Палладіна, 33, просп. Генерала Ватутіна, 5 та вул. Дніпровська Набережна, 8. Далі за графіком – АЗК мережі у Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі та на трасі Київ-Одеса.

У кожному місті протягом 2-х днів завдяки спеціальному обладнанню відвідувачі заправних комплексів зможуть зануритися у віртуальний світ дорожнього руху та взяти участь у повчальному тесті. Сценарій ролика побудований таким чином, що глядач самостійно зможе обирати варіанти розвитку подій і впливати на фінал. Щоб прожити всі ймовірні ситуації, гостям знадобиться до 8 хвилин.