Система моніторингу Geotab — на сторожі культури та безпеки кермування авто

PepsiCo Україна впроваджує систему супутникового моніторингу безпеки керування транспортними засобами Geotab. Такий крок — логічне продовження політики компанії з підвищення культури керування транспортними засобами. Схожі системи супутникового моніторингу вже довели свою ефективність в усьому світі. Їх застосування дозволяє коригувати поведінку водіїв за кермом у режимі реального часу. Це на порядок скорочує аварійність на дорогах, а також допомагає вберегти життя і здоров’я людей.

«Система Geotab надає водіям миттєвий зворотній зв’язок у процесі водіння. Адже іноді водій, потрапивши у транспортний потік, починає наслідувати його швидкісний режим. Система Geotab  фіксує ознаки небезпечної поведінки і миттєво попереджує про це водія звуковими сигналами. Щоразу, коли автомобіль досягає певних швидкісних порогів, різко гальмує, прискорюється чи робить різкі маневри, система сповіщає водія про необхідність оцінити відповідність своєї поведінки дорожній ситуації та правилам руху. А також нагадує про необхідність прогнозування дорожньої ситуації заради власної безпеки та безпеки інших учасників дорожнього руху», — розповів про систему моніторингу Станіслав Бусійок, менеджер з охорони праці та екологічної безпеки PepsiCo Україна.

PepsiCo в Україні регулярно проводить комплекс заходів для підвищення культури та безпеки кермування. Тому система супутникового моніторингу Geotab стане ще одним важливим кроком, який дозволить зробити цей процес ефективнішим. Адже система дозволяє аналізувати та накопичувати інформацію щодо стилю управління транспортними засобами кожного водія. На основі цих даних Geotab визначає рейтинги водіїв, а також сповіщає тих, хто знаходиться у зоні ризику.