Як зносять незаконну багатоповерхівку на Личаківській

На демонтаж будинку з міського бюджету виділили майже 3 млн гривень. Про це повідомляє Твоє місто

У Львові триває демонтаж незаконної багатоповерхівки на Личаківській, 259. Будмайданчик мають зачистити до великодня. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

У січні Львівська міськрада виділила для міської ДАБІ 2,8 млн гривень для знесення незаконної 7-поверхівки. Демонтувати будинок почали 31 березня. У Личаківській районній адміністрації кажуть, що будинок аварійний.

За словами міського голови Андрія Садового, оскільки земельну ділянку приватизували, а на демонтаж будинку витрачають бюджетні кошти, місто позиватиметься до забудовника, аби повернути землю у комунальну власність.

Нагадаємо, 18 грудня Восьмий апеляційний адміністративний суд ухвалив рішення про знесення багатоповерхівки на вул. Личаківській, 259. Це остаточне рішення підлягає до виконання. Спочатку Інспекція ДАБК у Львові подала позов у Личаківський районний суд Львова.

У 2017 році суд постановив знести будівлю. Водночас забудовник «Лідер-Моноліт» оскаржив це рішення в обласному апеляційному суді, потім справу розглядав Верховний суд, потім Восьмий апеляційний суд, який і ухвалив остаточне рішення. 

За даними сайту про новобудови ЛУН, на Личаківській, 259 у Львові будували 7-поверховий будинок на 42 квартири економ-класу, а нині будівництво заморожене.