На проспекті Чорновола у Львові зносять незаконну споруду

На просп. Чорновола, 57б на виконання рішення суду зносять незаконно зведену споруду. Пише ZIK 
 
Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.
 
Як пояснили в юридичному департаменті ЛМР, суд у цій справі тривав з 2007 року. Рішення про демонтаж було прийняте 2016 року, однак із формулюванням про зобов’язання власника знести цю споруду. Оскільки він жодних дій не вчиняв, сьогодні знесення проводить виконавча служба.
«В 2004 році були надані дозвільні документи на будівництво тимчасового павільйону. Однак тут виник не тимчасовий павільйон, а капітальна споруда – незавершене будівництво. У 2007 році Шевченківська районна адміністрація подала позов про знесення цієї споруди. В процесі судового розгляду з 2007 року відбувались перепродажі цього об’єкту. Але в кінцевому результаті, 30 березня 2016 року Вищий господарський суд прийняв рішення про задоволення нашого позову і знесення цієї споруди. Тобто він зобов’язав боржника знести споруду. Пізніше, в 2017 році було замінено виконання – з зобов’язати боржника знести споруду на – примусово знести цю споруду, оскільки боржник не виконував рішення суду. Зараз триває виконавче провадження, і сьогодні проводять виконавчі дії безпосередньо щодо виконання цього рішення суду. Проводить їх виконавча служба, оскільки саме виконавча служба виконує рішення судів.
Були певні проблеми з безпосереднім виконанням цього рішення: минулого разу, коли виїжджали на місце, тут були поставлені транспортні засоби так, щоб не було змоги доступу до споруди. Тому виконавчі дії відкладалися. Але сьогодні на 6 годину ранку було призначено виконавче провадження, забезпечено відповідною технікою і проводяться безпосередні виконавчі дії», – повідомили в юридичному департаменті ЛМР.
 
Нагадаємо, у Львові на вул. Личаківській нещодавно за рішенням суду знесли зведену без дозвільних документів багатоповерхівку. Це перший випадок в Україні знесення самобуду. Знесення обійшлося міському бюджету у щонайменше 3,3 млн грн. 

 

Дата:
06.05.2019
Регіон: