«Нова Пошта» готується рятувати: в 7 містах будуть встановлені дефібрилятори

Установка дефібриляторів в місцях скупчення людей вдвічі підвищує шанси на виживання у випадку зупинки серця. «Нова Пошта» турбується про здоров’я своїх клієнтів та співробітників, тому встановлює 10 пристроїв для «запуску» серця в 7 містах: Полтаві, Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові і Хмельницькому – там, де найбільші скупчення людей. В Полтаві та Києві – це офіси та Київський інноваційний термінал, у Львові та Хмельницькому – інноваціні термінали, в інших містах – великі відділення. Цей проєкт – логічне продовження турботи «Нова Пошта» про людей.

Наприклад, з 2018 року в компанії реалізовується найбільший проєкт медичного страхування співробітників – вже застраховано більше 18 тис. людей по всій країні. За 9 місяців цього року було вже більше 33 тис. звернень, загальна сума компенсації склала більше 28 млн гривень.

«Нашим співробітникам і раніше доводилось надавати першу допомогу у відділеннях. Ми встановлюємо дефібрилятори та навчаємо наших людей з ними працювати. Але дуже сподіваємося, що нам ніколи не доведеться ними скористатися», - говорить Олександр Бульба, директор «Нова Пошта».

21 вересня команда «Нова Пошта» взяла участь у всеукраїнських змаганнях «Кубок Парамедик 2019», на яких представники різних компаній, які не мають медичної освіти, змагалися в наданні домедичної допомоги. На змаганнях команда компанії зайняла перше місце.

Проєкт установки дефібриляторів проводиться спільно з компаніями «Парамедик» та SAR.