Група АГРОТРЕЙД буде поставляти на світові ринки українську еко-продукцію

Група АГРОТРЕЙД отримала сертифікат якості компанії «Органік Стандарт» - єдиного українського органу з сертифікації органічного виробництва, визнаного в ЄС, — і з весни 2017 року почне виробляти власну органічну продукцію: сою, горох, гречку. Під посіви відведені площі обсягом в 2000 га у Чернігівській, Сумській та Харківській областях.

Передбачуваний ринок збуту - держави ЄС і США.

«Компанія вже інвестувала в цей напрямок 10 млн грн. Закуплена техніка, впроваджені нові технології, — коментує Генеральний директор Групи АГРОТРЕЙД Всеволод Кожемяко. — Ми в цьому проекті бачимо не тільки економічну вигоду, а й беремо на себе соціальну відповідальність, метою якої є зберегти цінний національний ресурс - землю. Відсутність в ґрунті штучно створених мінеральних добрив і засобів захисту сприяє відновленню його природної біології. Разом з тим органічна сівозміна дозволить отримати здорову і чисту продукцію».

Органічне землеробство - метод виробництва, який виключає застосування важких синтетичних добрив і шкідливих хімічних речовин. Протягом 2016-2020 років ринок органічних продуктів харчування буде зростати щорічно в середньому на 15.5%. Через чотири роки він виросте на 60% .Такі результати свого дослідження опублікувала Grand View Research - американська консалтингова компанія, що займається дослідженнями ринку більш ніж в 40 країнах.