Львівська політехніка та Кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг підписали рамкову угоду про співпрацю

17 березня 2011 року Національний університет "Львівська політехніка" (НУ ЛП) та Кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг підписали рамкову угоду про партнерство.

Кластер, як об’єднання провідних компаній Львова, та Львівська політехніка, як один з найбільших освітніх центрів міста та країни, ставлять за мету забезпечити доступ компаніям Кластера до висококваліфікованого людського капіталу у Львові відповідно до потреб компаній, а молодим фахівцям – до навчальних можливостей високого рівня. Кінцевим результатом співпраці партнерів повинно стати створення ефективної системи взаємодії освіти та бізнесу, що дозволить залучити талановиту та інтелектуально обдаровану молодь до Львова.

Рамкова угода передбачає конкретні механізми взаємодії, зокрема, щорічне затвердження переліку проектів, які здійснюються спільно Університетом та Кластером, та входження до складу Наглядової ради Кластеру представника Національного університету "Львівська політехніка" з правом голосу. Такі механізми дозволять розвинути та закріпити співпрацю між системою вищої освіти та бізнес-сектором у Львові.

Ключовою ініціативою на 2011 рік партнери визначили запуск додаткових курсів англійської мови для студентів ІТ-спеціальностей. Близько 60 студентів вже стали слухачами цих курсів у ВНЗ. Кластер та Національний університет "Львівська політехніка" спільно опрацьовують необхідні навчальні матеріали, програму, зовнішнє тестування та інші складові курсу, з метою забезпечити якість навчання та дозволити студентам отримати знання мови, які відповідатимуть очікуванням майбутніх працедавців. Львівська міська рада надає підтримку пілотуванню курсів у першій половині 2011р. З вересня 2011р. партнери планують розширити кількість навчальних груп та охоплення дотичних спеціальностей.

Підписання рамкової угоди відбулось під час підсумкової конференції проекту сприяння регіонам Украіни у розробці та впровадженні стратегій економічного розвитку, що проводилась Фондом ефективного управління та Львівською міською радою.