Модернізація турбокомпресорів від компанії АББ підвищує прибуток на інвестиції в неї на 64%

Незалежне дослідження показує, що модернізація турбокомпресорів від АББ призводить до подальшого підвищення ефективності машин та скорочує споживання палива. Про це пише Європейська Бізнес Асоціація.

Компанія АББ, лідер з технологій для енергетики та автоматизації, оголосила результати досліджень, що говорять про 64% прибутку на інвестиції від модернізації турбокомпресорів. Збільшення доходу є результатом підвищення потужності машин на трьох машинах електростанції, загалом було досягнуто економії близько 537 000 дол. США на рік, а крім того, економії палива вартістю 479 000 дол. США на рік.

Компанія Forrester Consulting провела дослідження, що визначило прибуток на інвестиції (ПНІ) від модернізації турбокомпресорів АББ для найбільшого оператора електростанцій у Карибському басейні. Дані, що було зібрано та проаналізовано з трьох машин до та після модернізації, визначили чисту приведену вартість у 1,4 млн. дол..США, прораховану за три роки, з річною вартістю у 824 000 дол. США та терміном окупності 11 місяців.

Промисловий турбокомпресор використовує енергію вихлопу машини, щоб нагнітати більше повітря у циліндри двигуна внутрішнього згоряння, таким чином забезпечуючи вищу ефективність та потужність машини. Модернізація має на увазі заміну старих турбокомпресорів або компонентів турбокомпресорів на нові, вдосконалені версії. Використання найновітніших технологій у турбокомпресорах або їхніх компонентах дає низку важливих потенційних переваг, таких як зниження споживання палива, зниження викидів, підвищення потужності машин та зменшення експлуатаційних витрат. Загалом, робота машини може бути краще оптимізована під особливі потреби оператора. 

У справі, що досліджувалася, нові, модернізовані колеса компресора з вищою ефективністю та ширшим діапазоном швидкості були встановлені на шість турбокомпресорів на трьох машинах. Підвищення ефективності призвело до економії палива на 1,6%, що дорівнює зменшенню щорічних витрат на паливо на 470 000 дол. США. Крім того, завдяки ширшому діапазону швидкості нових коліс компресорів, стало можливо використовувати турбокомпресори на вищій швидкості, особливо у гарячу пору доби. До модернізації машини не могли працювати на повну загрузку, яку треба було знижувати через дуже високі температури на вулиці. Після модернізації вихідна потужність може бути збільшена на 2,4%, що означає додаткові доходи у 537 000 дол, США на рік.

«Переваги від модернізації нашого обладнання є значними, і ми завжди були впевнені, що збільшення продуктивності дає нашим клієнтам справжню вартість, – зазначив Олівер Рименшнайдер, керуючий директор бізнес-напряму «Турбокомпресори» компанії АББ. – Аналіз дослідження, що показує фінансові переваги з точки зору клієнта, допомагає нам навіть краще підтримувати наших клієнтів, забезпечуючи їхні потреби – все згідно нашої стратегії «Наступний рівень».

Окрім фінансових переваг, дослідження Forrester Consulting надає інформацію щодо додаткових переваг від модернізації турбокомпресорів. Серед них: зменшення викидів, продовження терміну експлуатації компонентів завдяки зниженню теплового навантаження, а також продовження часу роботи між ремонтами, що веде до зниження експлуатаційних витрат.

По всьому світу працюють приблизно 200 000 турбокомпресорів від АББ на суднах, електростанціях, генераторних установках, дизельних локомотивах та великих позашляховиках. Для доступу до повного дослідження Forrester Consulting, завітайте на web-сторінку АББ: The Total Economic Impact of ABB’s Turbocharger Upgrade

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.ua) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 140 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі, Львові та Харкові працюють понад 160 співробітників.

Дата:
14.01.2016
Компанія:
Регіон:
Мітки: