Нексія ДК одержала нагороду престижного міжнародного видання Corporate INTL Magazine у категорії: "Full Service Accountancy Firm of the Year in Ukraine"

Нагорода надається тим компаніям, які були успішними протягом останніх 12 місяців і показали перевагу не тільки в діловому досвіді, але і в сфері надання послуг і Нексія ДК є однією з таких компаній. Про це пише European Business Association.

Corporate INTL Magazine Global Award провів детальне дослідження і залучив своїх незалежних дослідницьких та редакційних фахівців, які потім створити список з 5 потенційних переможців у кожній категорії. Цей список потенційних переможців був ретельно вивчений незалежною комісією нагород в кожній країні, яка визначила переможця. При виборі переможця було зосереджено увагу на тип послуг, спектр послуг, бізнес-тип, географічне розташування, як працює бізнес і досвід, який пропонує компанія своїм існуючим ти потенційним клієнтам.

Як переможець цієї нагороди Нексія ДК публікуватиметься у Global Awards Winner’s Publication 2016, що містить списки і профайли компаній переможців у різних категоріях. Global Awards Winner’s Publication 2016 доступна для перегляду за посиланням: http://www.corp-intl.com/awards/previousawards.aspx

Nexia DK пишається тим, що стала "Аудиторською компанією року в Україні" та дякує своїй команді за чудову роботу і професіоналізм, що допомогло компанії стати успішною у номінації.