Школа Нексія ДК стала ліцензованим центром комп’ютерного екзаменування АССA

Школа Нексія ДК отримала статус ліцензованого центру комп’ютерного екзаменування (CBE центру) за професійною сертифікацією Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА). Цей статус був наданий після проведення процедури моніторингу АССА, в ході якого було підтверджено, що приміщення, інформаційно-технічне забезпечення та персонал Школи Нексія ДК пропонують високий рівень комфорту для студентів, що проходять професійну сертифікацію АССА та забезпечують для них проведення об’єктивних іспитів та отримання справедливих результатів іспитів.

Комп’ютерне екзаменування надає більшу гнучкість для студентів обирати місце і час проведення іспитів; студенти не обмежуються чотирма сесіями паперових іспитів в рік. Крім того, вони отримують миттєвий результат наприкінці іспиту. Цей результат записується на обліковий рахунок студента протягом 72 годин. Комп’ютерне екзаменування доступне для перших чотирьох іспитів АССА кваліфікації, а також для перших семи іспитів набору кваліфікаційних програм «Основи Бухгалтерського Обліку».

Школа Нексія ДК стала першим та єдиним центром комп’ютерного екзаменування АССА в західному регіоні України. Разом з очними курсами підготовки до іспитів F1-F3, центр комп’ютерного екзаменування надасть більше гнучкості та доповнить навчальний цикл для фінансових фахівців у Львові та в регіоні.

Про Школу Нексія ДК:

Одразу після створення, наша компанія прийняла рішення активно розвивати професійні знання співробітників відповідно до міжнародних стандартів. Для досягнення поставленої мети, ми створили Школу Нексія ДК, яка забезпечує підготовку спеціалістів для роботи у сфері фінансів та обліку. З 2014 року ми запровадили навчання за програмою АССА, що дозволяє готувати спеціалістів відповідно до визнаної світової кваліфікаційної програми.

Вже цієї весни будуть проведені навчання за програмою АССА F1-F3, а складати іспити можна буде з другої декади лютого цього року.

Про АССА:

АССА (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів) – це всесвітнє об’єднання професійних бухгалтерів. Вона надає необхідну в бізнесі кваліфікацію наполегливим, здібним та амбіційним людям у всьому світі, які прагнуть мати перспективну роботу в сфері бухгалтерського обліку, фінансів та менеджменту.

АССА підтримує 170 000 членів та 436 000 студентів в 180 країнах, допомагаючи їм будувати кар’єру в бухгалтерії та бізнесі, з навиками, що відповідають вимогам роботодавців. АССА працює через мережу з понад 92 офісів та центрів та більш ніж 8 500 акредитованих роботодавців по всьому світі, які підтримують високі стандарти навчання та розвитку працівників. Завдяки проявленню громадського інтересу, АССА просуває відповідне регулювання бухгалтерського обліку та проводить відповідні дослідження, аби впевнитись, що репутація та вплив бухгалтерської професії продовжує зростати.

АССА була заснована в 1904 році і постійно утверджує унікальні базові цінності: рівні можливості, різноманітність, інновацію, чесність та підзвітність. В АССА вважають, що бухгалтери додають вартості економіці на всіх етапах розвитку і прагнуть розширювати потенціал професії та запроваджувати світові стандарти. Цінності АССА орієнтуються на потреби роботодавців з усіх сфер і своїми сертифікаційними програмами асоціація забезпечує підготовку бухгалтерів для бізнесу. АССА прагне відкрити професію людям, незалежно від їх професійного рівня та першої спеціалізації, та усунути штучні бар’єри, вдосконалюючи навчальні програми та способи їх подачі, аби вдовольнити найрізноманітніші запити студентів та їх роботодавців.

АССА відкрила своє регіональне представництво у Києві восени 2004 року. Київський офіс є головним контактом для всіх членів, кандидатів у члени, та студентів з України, Білорусі, країн Прибалтики і Кавказу. В цьому регіоні АССА є провідною міжнародною кваліфікацією фінансових фахівців, і об’єднує близько 6100 студентів та 950 членів. В Україні – 1750 студентів і 500 членів. Більше інформації на сайті www.accaglobal.com